Układ wydechowy

( ilość produktów: 2468 )

Układ wydechowy motocykla

Do najważniejszych zadań motocyklowego układu wydechowego należą: odprowadzanie spalin z silnika, redukcja hałasu dobiegającego z silnika, zmniejszenie ilości zanieczyszczeń wchodzących w skład spalin, a także zapewnienie prawidłowej pracy silnika.

Właścicieli motocykli często inwestują w alternatywne układy wydechowe, które nie tylko zmieniają wygląd i obniżają masę motocykla, ale też realnie podnoszą dynamikę silnika (nawet o 10% w przypadku układów z katalizatorem) i wpływają na jego brzmienie.

W ofercie sklepu Legato Motocykle znajdziesz wszystkie potrzebne części wchodzące w skład motocyklowego wydechowego - kompletne układy wydechowe, tłumiki, decaty/rury łączące, mocowania tłumików, dB killery/wyciszacze, kolektorywata do tłumików i inne akcesoria.

Wydech motocyklowy - części od renomowanych producentów

Sklep Legato Motocykle oferuje wyłącznie oryginalne części układu wydechowego motocykla, które zostały wyprodukowane przez renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz tylko najwyższej jakości sprzęt - sami jesteśmy motocyklami, więc sprzedajemy akcesoria, z których sami chcielibyśmy korzystać. Oferujemy szybką wysyłkę (już w 24 godziny od złożenia zamówienia) i wygodny sposób odbioru (Paczkomat lub kurier GLS).

pixel