Układ elektryczny

( ilość produktów: 829 )

Motocyklowy układ elektryczny

Podobnie jak w innych pojazdach, instalacja elektryczna w motocyklu składa się z akumulatora, układu zapłonowego, rozrusznika, wiązek elektrycznych, oświetlenia, komputera pokładowego i innych elementów zasilanych energią elektryczną. Poziom rozbudowania i skomplikowania instalacji elektrycznej zależy od rodzaju motocykla. W modelach sportowych jest ona zredukowana do minimum, natomiast w maszynach turystycznych jest rozbudowana podobnie jak w samochodach.

Układy elektryczne w motocyklach są narażone na działanie warunków atmosferycznych, wibracje, a także sezonowość korzystania z jednośladu. Właśnie dlatego podczas przeglądu przed lub po sezonie, należy starannie sprawdzić stan instalacji elektrycznej, wyczyścić ją sprężonym powietrzem i przeznaczonymi do tego celu preparatami.

W ofercie sklepu Legato Motocykle znajdziesz oświetlenie, świece zapłonowe, moduły sterujące, quickshiftery, kalibratory prędkościimpulsatoryinne akcesoria wchodzące w skład motocyklowego układu elektrycznego.

Układ chłodzenia - części od renomowanych producentów

W Legato Motocykle znajdziesz wyłącznie oryginalne, renomowane części do układu elektrycznego. Oferujemy szybką, bezpieczną i wygodną wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS i paczkomatów Inpost już w 24 godziny od złożenia zamówienia.

pixel