Kurtki na motor off–road

( ilość produktów: 3 )

Kurtka enduro - sprawdź ofertę Legato Motocykle

W ofercie sklepu Legato Motocykle znajdziesz kurtki przystosowane do jazdy w stylu enduro, cross i off road. Są to wielowarstwowe produkty charakteryzujące się odpornością na wiatr, wodę i zabrudzenia. Zastosowany materiał jest jednocześnie bardzo rozciągliwy, przez co nie krępuje ruchów umożliwiając swobodne wykonywanie manewrów. W miejscach najbardziej narażonych na przetarcia i rozdarcia stosuje się wzmacniane panele. Kurtki enduro najczęściej zapewniają motocykliście zaawansowaną regulację obwodu, rękawów, a także grubości - dzięki odpinanym rękawom kurtkę można zamienić w kamizelkę, a podszyty materiał zapewnia wysoki komfort w chłodniejsze dni. Warto zwrócić też uwagę na obecność otworów wentylacyjnych i elementów odblaskowych.

Kurtka off road - na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę?

Przed dokonaniem zakupu koniecznie sprawdź producenta kurtki off road. Produkty wyprodukowane przez uznanych, renomowanych producentów spełniają szereg wymogów, dzięki którym mogą zaoferować Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa. Produkty nieznane, które nie spełniają ściśle określonych norm i standardów mogą być tańsze, ale w przypadku zagrożenia życia stają się słabym punktem motocyklisty. W sklepie Legato Motocykle znajdziesz wyłącznie sprawdzone kurtki motocyklowe. Ponieważ sami jesteśmy motocyklistami, sprzedajemy takie produkty, których sami chcielibyśmy używać.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kurtek motocyklowych na off road, która jest dostępna w sklepie Legato Motocykle.

pixel