Buty motocyklowe

( ilość produktów: 473 )

Najlepsze buty motocyklowe

Buty na motor są jedną z najważniejszych części ubioru każdego motocyklisty. Odpowiednio dopasowane, wysokie obuwie zapewnia ochronę twojej łydki, kostki i stopy nawet w czasie groźnego upadku. Wysokiej jakości buty na motor są w stanie stabilnie utrzymać nogę także w trakcie pokonywania krętych i wyboistych tras.

W sklepie internetowym Legato Motocykle znajdziesz szeroki wybór butów motocyklowych dostosowanych m.in. do stylu jazdy i pory roku – buty zimowe, letnie, turystyczne, buty na ścigacza, buty cross enduro i wiele innych. W naszej ofercie znajdziesz męskie i damskie buty motocyklowe.

Sprzedajemy obuwie motocyklowe renomowanych producentów – m.in. Alpinestars, REV'IT!, TCX i GAERNE. Są to produkty, które zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa poparty certyfikatami i normami.

Buty na motor – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wysokiej jakości buty na motor muszą być wykonane z odpowiedniego materiału, posiadać sprawdzony system wentylacji oraz niezawodne protektory.

Każdy dobry but dla motocyklisty musi skutecznie absorbować siłę uderzeń w czasie upadku. W trakcie wybierania obuwia sprawdź, czy w wybranym przez ciebie modelu znajdują się aluminiowe osłony na przodzie stopy oraz na pięcie. Specjalne wzmocnienia powinny się także znajdować w okolicy kostki. To właśnie ta część nogi jest narażona na liczne kontuzje.

Buty na motor oprócz dawania poczucia bezpieczeństwa, mają także poprawiać komfort jazdy. W każdym dobrym obuwiu dla motocyklisty znajdują się nowoczesne systemy wentylacji. Specjalne otwory efektywnie doprowadzają świeże powietrze do wnętrza buta, dzięki temu motocyklista nie odczuwa dyskomfortu spowodowanego poceniem się nogi.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą butów motocyklowych dostępnych w sklepie Legato Motocykle.

pixel