Buty motocyklowe Cross/Enduro/ATV

( ilość produktów: 86 )

Buty na crossa, enduro i ATV - na co trzeba zwrócić uwagę?

Buty motocyklowe typu cross/enduro/ATV charakteryzują się wysoką konstrukcją z mocnym zapięciem na klamrę i dużą liczbą ochraniaczy (np. ochraniacz piszczeli, osłona palców i łydki). Ich zadaniem jest odpowiednia stabilizacja nogi. Masywna konstrukcja pozwala jednocześnie na bardzo dobre wyczucie dźwigni zmiany biegów i hamulca. Dużą odporność na uderzenia zapewniają wzmocnienia podeszwy i czubku buta.

Bardzo ważne jest też wnętrze buta, które powinno zostać wykonane z oddychających materiałów. Niektóre modele wyposażone są w antybakteryjną wkładkę, które pozwalają utrzymać odpowiedni komfort i higienę użytkowania.

Buty na enduro - kup w sklepie Legato Motocykle

U nas kupisz wyłącznie oryginalne buty na crossa/enduro od znanych, renomowanych producentów. Duży asortyment produktów pozwoli Ci wybrać produkt idealnie dostosowany do Twoich potrzeb i budżetu.

Oferujemy szybką, bezpieczną i wygodną wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS i paczkomatów Inpost już w 24 godziny od złożenia zamówienia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą butów motocyklowych cross/enduro/ATV, którą znajdziesz w sklepie Legato Motocykle.

pixel