SCHUBERTH

( ilość produktów: 5 )

Kaski Schuberth i ich mocne strony


Kaski Schuberth mają wiele zalet, których nie znajdziemy w innych typach skorup. Motocykliści lubią je przede wszystkim za przemyślane i praktyczne rozwiązania. Nie można także zapomnieć o komforcie jaki zapewniają skorupy marki  Schuberth w czasie jazdy na motocyklu.


Kaski Schuberth - najlepsze rozwiązania


Marka Schuberth dba przede wszystkim o jakość swoich produktów. Designerzy opracowują przemyślane pod każdym względem rozwiązania, które motocykliści potrafią naprawdę docenić. Wraz z pojawianiem się coraz to nowszych modeli kasków Schuberth otwartych, integralnych i szczękowych, możesz cieszyć się ich coraz bardziej doskonałym aerodynamicznym kształtem. Kolejną zaletą, która wpływa na jakość skorupy, jest lekka waga przy utrzymaniu optymalnej stabilności.


Kaski Schuberth - najważniejsze zalety:

 

  • idealna waga

 

  • wygodna i szybka obsługa

 

  • wymarzony komfort

 

  • doskonała aerodynamika i akustyka  

 

  • szeroka gama dostępnych od ręki akcesoriów

 

Najpopularniejsze modele kasków Schuberth:

 

  • Kask Schuberth C3 Pro

 

  • Kask Schuberth S2 Sport

 

  • Kask otwarty Schuberth M1

 

Jak kask Schuberth radzi sobie z szarą rzeczywistością


Tłumienie hałasu

 

Wśród wielu pytań, jak sprawdza się kask Schuberth w czasie jazdy, pojawia się hasło tłumienia hałasu. Jest to problem, z którym projektanci doskonale poradzili sobie w modelu S2 Sport. Nawet przy osiąganiu prędkości 300 km/h motocykliści są zadowoleni z mocy tłumienia hałasu. Na szczególną uwagę zasługuje też model Schuberth C3 Pro, który uznawany jest przez doświadczonych   motocyklistów za najcichszy kask szczękowy. Designerzy zastosowali w nim specjalny kołnierz mający funkcje uszczelniające. Drugim genialnym rozwiązaniem jest użycie deflektorów minimalizujących wszelkie zawirowania powietrza.


Rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo


W większości kasków Schuberth zastosowano wielowarstwową konstrukcję, która jest odpowiedzialna za większą i skuteczniejszą absorbcję siły uderzeniowej. Zewnętrzny materiał składa się z termoutwardzalnego włókna szklanego charakteryzujące się zaskakująco wysoką wytrzymałością oraz trwałością. Już pewnie nikogo nie dziwi użycie wewnątrz kasku materiału EPS. Stosuje się go niemal w każdym dobrym jakościowo kasku. Dzięki niemu motocyklista może liczyć na idealną amortyzację siły uderzeniowej w momencie upadku i kontaktu z twardą nawierzchnią jezdni.  

pixel