Ochraniacze motocyklowe kości ogonowej

( ilość produktów: 6 )

Protektor pleców - na co trzeba zwrócić uwagę?

Protektor pleców to jeden z podstawowych elementów ochronnych, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego motocyklisty. Jego zadaniem jest skupianie na sobie siły uderzenia i rozprowadzenie jej po możliwie jak największej powierzchni. Dzięki temu jest w stanie skutecznie ochronić ciało motocyklisty przed skutkami wypadków motocyklowych.

Jednocześnie są są to elementy bardzo lekkie, cienkie i wygodne. W zdecydowanej większości produktów stosuje się kanały wentylacyjne i materiał siatkowy na wewnętrznej stronie, które mają na celu poprawę cyrkulacji powietrza. W ten sposób można uzyskać o 50% lepszy przepływ powietrza w stosunku do zwykłych protektorów pleców. Warto zwrócić też uwagę na zastosowany materiał. W sprzedaży są dostępne modele, których waga wynosi około 500 gramów (waga tradycyjnego protektora to około 900 gramów). Warto zwrócić uwagę na obecność podwójnego systemu mocowania i różną skalę rozmiarową dla mężczyzn i kobiet, co gwarantuje odpowiednie dopasowanie do wzrostu.

Ochraniacz kości ogonowej - kup w sklepie Legato Motocykle

W sklepie Legato Motocykle znajdziesz wyłącznie certyfikowane protektory kości ogonowej, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne produkty renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

pixel