Zbroje motocyklowe

( ilość produktów: 27 )

Zbroja motocyklowa - na co trzeba zwrócić uwagę?

Jesteś na etapie poszukiwań solidnych i pewnych ochraniaczy górnej części ciała dla motocyklisty. Zbroje motocyklowe zapewnią ci odpowiednie bezpieczeństwo w czasie upadków bez względu na to, jakim modelem motocykla podróżujesz na co dzień. Skutecznie ochronią przed dotkliwymi urazami twoje plecy, klatkę piersiową, łokcie i barki.

Zbroja motocyklowa jest jednym z najbardziej optymalnych rozwiązań, które dbają o zdrowie i życie każdego motocyklisty. Na całość konstrukcji składają się protektory odpowiedzialne za skuteczną ochronę przed niebezpiecznymi urazami: pleców, klatki piersiowej, łokci i barków. W czasie wybierania zbroi motocyklowej zwróć uwagę, z jakiej jakości protektorów się składa i czy posiada odpowiedni certyfikat. Kolejną zaletą ochronnego pancerza dla motocyklisty jest idealne dopasowanie go do sylwetki. Pamiętaj, aby zbroja skutecznie cię chroniła, musi dobrze na tobie leżeć.

W czasie przymierzania sprawdź zatem, czy posiada możliwość regulacji wysokości pasa biodrowego. Modele SPIDI Warrior Jacket oraz SPIDI Defender Armor bez problemu dopasujesz do siebie, jeśli tylko masz od 165 do 190 cm wzrostu. Kolejnymi elementami wspierającymi odpowiednie dobranie zbroi oraz podnoszące komfort jazdy na motocyklu są ergonomiczne paski regulacyjne oraz doskonale dostosowujący się do każdej sylwetki elastyczny materiał stretch na przedramionach. Dzięki niemu zyskujesz niczym nieograniczoną swobodę ruchów.

Zbroja na motocykl - kup w sklepie Legato Motocykle

Jednymi z najpopularniejszych modeli zbroi na motocykl są dwa produkty znanej marki SPIDI: Defender Armor i Warrior Jacket. Te zbroje motocyklowe mają możliwość optymalnie chronić twoją górną część ciała przed niebezpiecznymi urazami w czasie wypadków, ponieważ zostały stworzone z trzech wysokiej jakości protektorów.

pixel