Interkomy motocyklowe

( ilość produktów: 49 )

Interkom motocyklowy - kup w sklepie Legato Motocykle

Interkom motocyklowy pozwala na bezpieczną komunikację głosową z pasażerem lub towarzyszami podróży, którzy poruszają się w bliskiej odległości. Możliwość wygodnej komunikacji głosowej uprzyjemnia długie trasy. Sprawdza się też jako forma organizacji wyjazdu - głosowe sygnalizowanie manewrów, planowanie postojów, alarmowanie pozostałych uczestników o zagrożeniu, a także wezwanie pomocy.

Interkom do motocykla - jaki wybrać?

Dobry interkom motocyklowy powinien posiadać wodoodporną, pyłoodporną obudowę, która jest dodatkowo wzmocniona na wypadek uderzeń. Specjalna konstrukcja umożliwia wygodne używanie z dowolnym kaskiem motocyklowym. Interkom motocyklowy oferuje darmową, stabilną łączność między urządzeniami, która jest niezależna od zasięgu sieci komórkowych. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na to, w jakiej konkretnie odległości między motocyklistami utrzymywane może być połączenie. Nowoczesne interkomy do motocykla oferują też funkcje dodatkowe - odbiornik FM lub możliwość połączenie ze smartfonem - odbieranie i nawiązywanie rozmów telefonicznych, słuchanie muzyki lub korzystanie z głosowych wskazówek nawigacji.

Interkomy motocyklowe najwyższej jakości

W ofercie Legato Motocykle znajdziesz wysokiej jakości interkomy motocyklowe uznanych na rynku producentów - m.in. Cardo, JBL, Midland i HJC. Kupując oryginalny sprzęt, zyskujesz gwarancję jakości. Ponieważ sami jesteśmy motocyklistami, do oferty naszego sklepu włączamy tylko te produkty, których sami chcielibyśmy używać.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w kategorii interkomy motocyklowe, w której znajdziesz nie tylko gotowe zestawy, ale również mikrofony, głośniki, słuchawki i uchwyty.

pixel