Układ hamulcowy

( ilość produktów: 228 )

Motocyklowy układ hamulcowy

Zdecydowana większość motocykli wyposażona jest w tarczowe systemy hamulcowe w tylnym (zawsze jedna tarcza) i przednim kole (jedna lub dwie tarcze - w zależności od konstrukcji jednośladu). W skład układu hamulcowego motocykla wchodzą m.in.

Najszybciej zużywającymi się elementami układu hamulcowego są klocki i tarcze hamulcowe. Wybór tarcz hamulcowych jest stosunkowo prosty. W przypadku klocków hamulcowych jest trudniej, ponieważ dzielą się one na kilkanaście typów, których wybór jest uzależniony od konstrukcji motocykla i preferencji kierowcy.

W ofercie sklepu Legato Motocykle znajdziesz zarówno podstawowe (wymienione wyżej) części wchodzące w skład motocyklowego układu hamulcowego, jak i zestawy naprawczeemulatory ABS i akcesoria.

Układ hamulcowy - części od renomowanych producentów

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne części do układu hamulcowego, które zostały wyprodukowane przez uznanych na rynku producentów. Kupując w naszym sklepie zyskujesz szybką wysyłkę (nawet w 24 godziny od złożenia zamówienia) z wygodnym sposobem odbioru (Paczkomaty lub kurier GLS).

12
pixel