Filtry motocyklowe

( ilość produktów: 279 )

Filtry motocyklowe w sklepie Legato Motocykle

W ofercie naszego sklepy znajdziesz motocyklowe filtry powietrza, filtry oleju do motocykli, a także osłony filtra powietrza dla motocykli enduro/cross. Duży wybór filtrów dedykowanych do wielu różnych modeli motocykli.

Filtry powietrza do motocykli

Filtr powietrza umieszczony jest w zakończeniu kanałów, którymi powietrze doprowadzane jest do silnika. Skutecznie oddziela zabrudzenia od czystego powietrza tak, aby nie dostały się do cylindrów silnika i nie uszkodziły ich.

Filtry oleju do motocykli

Filtr oleju oddziela nieczystości od płynu, który przepływa przez filtr w zamkniętym obiegu. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości filtry oleju do motocykli od renomowanych producentów.

Filtry motocyklowe najlepszej jakości

Filtry zużywają się stopniowo zmniejszając swoją skuteczność. Do skutków należy utrudniony przepływ płynów przez filtr, a także możliwość przedostania się zanieczyszczeń do poszczególnych układów motocykla. Regularna kontrola i wymiana filtrów jest podstawą utrzymania motocykla w dobrym stanie technicznym. W ofercie naszego sklepu znajdziesz filtry motocyklowe od renomowanych producentów.

pixel