Ocieplacze kolan

( ilość produktów: 1 )

Motocyklowe ocieplacze na kolana


Jedną z najbardziej narażonych na zimno części ciała motocyklisty są kolana. Jeśli chcesz w przyszłości uniknąć problemów związanych z zapaleniem mięśni czy stawów, wato abyś wybrał motocyklowe ocieplacze na kolana. Nic tak nie chroni przed zimnem i wiatrem, jak ocieplające nakolanniki dla motocyklistów podróżujących w czasie niskich temperatur.


Jak działają ocieplacze na kolana


W czasie jazdy na motocyklu jesteś najbardziej narażony na marznięcie pod wpływem chłodnego wiatru, czy deszczu. Oprócz zabezpieczenia przed zimnem głowy, szyi i dłoni, pamiętaj o nogach. Ocieplacze na kolana na motor powinny zaliczać się do podstawowych elementów odzieży każdego motocyklisty, tak jak rękawice, ocieplacze na szyję czy kominiarka. Pełnią one bardzo ważną funkcję, bowiem skutecznie chronią twoje kolana przed niskimi temperaturami.


Także w cieplejsze dni, tym bardziej kiedy wsiadasz na motocykl w lekkich dżinsach, nie zapomnij o tym, aby oprócz ochraniaczy założyć ocieplacze na kolana. Nie martw się, że będzie ci za gorąco. Termoaktywna tkanina idealnie dostosuje temperaturę do twoich potrzeb.


Jakie wybrać ocieplacze na kolana


Najlepszą ofertą ocieplaczy na kolana dla motocyklisty są modele wykonane z materiału termoaktywnego. Dzięki temu w czasie zmieniającej się pogody masz szansę regulować własny mikroklimat. Nakolanniki, nazywane zamiennie ocieplaczami kolan, to jeden z najlepszych produktów, który skutecznie zadba o komfort twojej jazdy na motocyklu.


Zalety ocieplaczy marki REDLINE Outlast SAS- TEC:

 

  • zastosowanie do produkcji wysokiej jakości materiału termoaktywnego Outlast

 

  • inteligentne regulowanie mikroklimatu

 

  • utrzymanie komfortowego bilansu cieplnego

 

 

Jak nosi się nakolanniki Outlast SAS- TEC


Nakolanniki Outlast SAS- TEC zakłada się bardzo szybko. Ten model ocieplaczy zapina się na mocne rzepy. Ocieplacze trzymają się stabilnie nogi i nie uciskają. Wykonane są z przyjemnego w dotyku, termoaktywnego materiału, który nie wywołuje dyskomfortowego uczucia pocenia się. Każda ilość nadmiernego ciepła jest szybko redukowana, a noga pozostaje sucha, nawet wtedy, kiedy ocieplacze założysz na dżinsy. Kolana w nakolannikach Outlast SAS- TEC nie mają prawa wychładzać się ani przegrzewać się.pixel