Warsztat motocyklowy

( ilość produktów: 133 )

Warsztat motocyklowy – wyposażenie

Wszystkie potrzebne elementy domowego warsztatu motocyklowego kupisz w sklepie Legato Motocykle! W ofercie m.in. meble warsztatowe, myjki ciśnieniowe, narzędzianajazdypodnośniki motocyklowe. U nas znajdziesz też elementy niezbędne do diagnostyki motocykla. Jeśli potrzebujesz przewieźć swój motocykl samochodem, to w naszym sklepie kupisz odpowiednie pasy do mocowania.

Dział warsztat motocyklowy powstał po to, aby umożliwić właścicielom motocykli samodzielne wykonywanie rutynowych przeglądów, drobnych napraw i zabiegów pielęgnacji motocykla w komfortowych warunkach. Wiele części i akcesoriów dostępnych w tym dziale sprawdzi się również w profesjonalnych warsztatach motocyklowych. Wiele z nich testujemy osobiście – w każdym sezonie motocyklowym jesteśmy obecni na torach wyścigowych w całej Europie, gdzie dostarczamy zaplecze techniczne dla polskich zawodników wyścigowych. Nasza firma zajmuje się też doposażeniem i budowaniem od podstaw motocykli torowych.

Oferujemy szybką, bezpieczną i wygodną wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS i paczkomatów Inpost już w 24 godziny od złożenia zamówienia.

pixel