Kombinezony przeciwdeszczowe na motor

( ilość produktów: 8 )

Kombinezon przeciwdeszczowy motocyklowy - wybierz najlepszy

Kombinezon przeciwdeszczowy na motocykl to skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Ci jeździć komfortowo i bezpiecznie nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Nieprzemakalny, łatwy w czyszczeniu materiał, wysokiej jakości elementy odblaskowe (np. 3M Scotchlite™) i warstwa chroniąca przed wiatrem - to cechy, dzięki którym zła pogoda nie będzie Ci straszna.

Kombinezon przeciwdeszczowy na motor - na co trzeba zwrócić uwagę?

W kombinezonach przeciwdeszczowych najbardziej narażone na przemoczenia są szwy i zamki, dlatego warto wybierać produkty, w których te elementy są najwyższej jakości i zastosowano przy nich specjalne wzmocnienia materiału. Ważnym aspektem kombinezonów przeciwdeszczowych na motor jest też odpowiednie dopasowanie, które zabezpiecza przed wodą i deszczem. W tym przypadku sprawdzą się zapięcia i rzepy - im większe możliwości dostosowania kombinezonu do sylwetki, tym lepiej.

Ubranie przeciwdeszczowe na motor w sklepie Legato Motocykle

W sklepie Legato Motocykle znajdziesz duży wybór kombinezonów przeciwdeszczowych jednoczęściowych, a także zestawów składających się z osobnych spodni i kurtki. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne produkty renomowanych producentów. Wśród nich Held, Rebelhorn, Ozone i REV’IT. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

pixel