Koce grzewcze i akcesoria

( ilość produktów: 41 )

Jakie sprawdzone koce grzewcze


Koce grzewcze pełnią bardzo ważną funkcję. Dzięki nim opony nabierają odpowiedniej temperatury, aby twoja sportowa maszyna dawała ci jeszcze więcej satysfakcji w czasie jazdy po torze. Podpowiadamy, jak wybrać najlepsze i dopasowane do twoich potrzeb niezawodne koce grzewcze.


Jak koce grzewcze wspierają opony


Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę na torze, już snujesz marzenia o nabieraniu prędkości na zakrętach. Pragniesz „płynąć” sportową maszyną pod odpowiednim kątem nachylenia, stabilnie ją trzymać i łagodnie przechodzić z jednej strony na drugą w czasie intensywnej jazdy. Twój motocykl ma szansę spełniać twoje marzenia, jeśli tylko zapewnisz mu odpowiedni stan opon.


Nowoczesne technologie prześcigają się w tworzeniu najlepszych jakościowo opon do motocykli sportowych. Producenci akcesoriów motocyklowych wiedzą, jak one zachowują się na torze. Koce grzewcze zostały stworzone właśnie po to, by profesjonalnie wspierać jazdę zarówno motocyklistów amatorów, jak i doświadczonych sportowców.


Dzięki kocom grzewczym :

 

  • ruszasz na tor bez potrzeby rozgrzewki i niszczenia zimnych opon

 

  • masz możliwość utrzymania stabilnie motocykla na torze

 

  • opony twojej sportowej maszyny zwiększają przyczepność w kontakcie z nawierzchnią toru

 

  • doskonalisz technikę jazdy i z satysfakcją pokonujesz kolejne okrążenia

 

Jak działają koce grzewcze


Koce grzewcze zwiększają temperaturę opon motocykla. Można ją regulować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. W przypadku koców grzewczych marki TERMORACE masz możliwość regulacji od 46 do 130 stopni Celsjusza. Wysokiej jakości modele zostały wyposażone w rozdzielacz ciepła, który zapewnia równomierne rozchodzenia się ciepła na całej powierzchni opon. Nie ma wtedy mowy o stratach ciepła, które niekorzystnie wpływają na efekt twojej jazdy.


Co zapewnia najlepszą żywotność koców grzewczych


Szukając odpowiednich koców grzewczych, na pewno zależy ci na ich długiej żywotności. Pod tym względem wyróżnia się firma TERMORACE, która zastosowała carbonowy oplot. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań, które skutecznie zwiększa żywotność. Jak zapewniają fachowcy, dla których całym światem są sportowe motocykle, materiał carbonowy nawet po działaniu najwyższej temperatury nie stanie się kruchy i nie ulegnie uszkodzeniu w czasie wyginania.

 

pixel