Poduszki powietrzne D-AIR / Tech AIR

( ilość produktów: 26 )

Dainese D-AIR® - co to za technologia?

D-AIR® to autorski system poduszek powietrznych stosowany w produktach firmy Dainese. Rozwiązanie automatycznie wykrywa niebezpieczną sytuację i aktywuje się, aby ochronić ciało motocyklisty. Jest to pierwszy na świecie system poduszek powietrznych, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o motocyklistach.

Opatentowana wewnętrzna technologia Microfilaments Technology zapewnia, że powietrze, które napełnia poduszkę powietrzną, rozchodzi się w sposób zrównoważony. W rezultacie każdy centymetr powierzchni jest objęty skuteczną ochroną.

Specjalne oprogramowanie znajdujące się w rozwiązaniach D-air®, wykrywa i analizuje dane z czujników 1 000 razy na sekundę.

Alpinestars Tech Air - co to za technologia?

Alpinestars Tech Air to konkurencyjne rozwiązanie, które rozwija firma Alpinestars. Najnowszy model Tech Air 5 umożliwia noszenie pod każdą kurtką tekstylną i wybranymi kurtkami skórzanymi. Napełniona poduszka powietrzna chroni plecy, pierś, żebra i ramiona motocyklisty. Producent porównuje, że oferowany poziom ochrony odpowiada 18 ochraniaczom pleców.

pixel