Kamizelki odblaskowe na motocykl

( ilość produktów: 8 )

Jakie zalety kamizelki odblaskowej na motocykl


Kamizelka odblaskowa na motor to najprostsze rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo na drodze. Dzięki jaskrawym, rzucającym się w oczy kolorom motocyklista staje się jeszcze bardziej widoczny nawet w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Istnieje kilka modeli kamizelek odblaskowych na motor, a najpopularniejszymi ich producentami są marki: REV'IT! i REBELHORN.


Dlaczego warto zakładać kamizelkę odblaskową


Każda kamizelka odblaskowa na motocykl podwyższa poziom bezpieczeństwa. Dla niektórych jest to zbędny element wystroju. Jednak w czasie jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych niektórzy kierowcy szybciej dostrzegą kolor kamizelki odblaskowej niż mało widoczne światła motocykla.


Jak wybrać kamizelkę odblaskową na motocykl


W dobrze zaopatrzonych sklepach motocyklowych znajdziesz kilka modeli kamizelek odblaskowych. Wśród najbardziej znanych modeli dla motocyklistów na szczególną uwagę zasługują:

 

  • REV'IT! Odblaskowa kamizelka ochronna Athos Air 2 kolor Żółty
  • Kamizelka Alpinestars FLARE HIGH VISIBILITY
  • REV'IT! Odblaskowa kamizelka ochronna Connector HV kolor Żółty
  • KAMIZELKA ODBLASKOWA REBELHORN FLUO YELLOW 3XL
  • Certified Vest


Koszt kamizelek odblaskowych dla motocyklistów nie jest wielki. Akcesoria zwiększające widoczność na drodze dostępne są już od 79 zł. Bardziej zaawansowane modele można kupić za 259 zł. Do tych ostatnich należą kamizelki odblaskowe FLARE HIGH VISIBILITY marki  Alpinestars.


Jakie zalety kamizelki odblaskowej marki  Alpinestars


Ich zaletą jest to, że zostały zaprojektowane tak, że są wygodne i mogą być noszone na kurtkach motocyklowych letnich, a nawet tych zimowych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu bocznych paneli odpowiadających za regulowanie wielkości. Model FLARE HIGH VISIBILITY zapewnia optymalną widoczność dla pozostałych użytkowników ruchu w niekorzystnych warunkach pogodowych, a także w nocy. Kamizelka posiada certyfikat zgodny z normą EN471.


Wygodne użytkowanie kamizelki odblaskowej


Motocykliści, którzy na co dzień pokonują wiele kilometrów, zaufali akcesoriom wpływającym na poprawę bezpieczeństwa jazdy. Wiedzą, że niekiedy od tak niby pozornej rzeczy jak kamizelka odblaskowa, może zależeć ich życie. Jeśli obawiasz się, że tego typu odzież będzie cię w jakiś sposób krępować, to nic bardziej mylnego. Kamizelkę FLARE HIGH VISIBILITY bardzo łatwo i szybko zakłada się, nie krępuje ona ruchów, a co najważniejsze jest wykonana z oddychającego materiału. Siateczkowa podszewka zapewnia ci komfort nawet w trudnych warunkach pogodowych. Kolejnym ułatwieniem w użytkowaniu kamizelki odblaskowej na motocykl jest proste i wygodne w obsłudze zapinanie na zamek błyskawiczny typu YKK. W modelu FLARE HIGH VISIBILITY znajdziesz też kieszonkę zapinaną na ten rodzaj zamka.

pixel