Zatyczki do uszu

( ilość produktów: 4 )

Zatyczki do uszu - idealne dla motocyklisty

Zatyczki do uszu na motocykl redukują hałas powodowany przez wiatr podczas jazdy, który jest nieprzyjemny i w dłuższej perspektywie może być przyczyną uszkodzeń słuchu. Zintegrowane filtry blokują szkodliwy szum, jednak nie wyciszają całkowicie dźwięków otoczenia, dzięki czemu jazda z ich użyciem jest bezpieczna - usłyszysz dźwięki syren, klaksonów i nadjeżdżających pojazdów. Zatyczki umożliwiają też prowadzenie rozmów.

Motocyklowe zatyczki do uszu - najwyższa jakość w sklepie Legato Motocykle

W ofercie sklepu Legato Motocykle znajdziesz najwyższej jakości zatyczki do uszu uznanych, renomowanych firm - m.in. Alpine, Pinlock i Motosafe. Produkty wykonane są z medycznych materiałów, dzięki czemu są bardzo wygodne i bezpieczne dla skóry. Dostępne w ofercie zatyczki motocyklowe oferują wyjmowany filtr, który jest łatwy w czyszczeniu. Producenci oferują różne rodzaje zatyczek motocyklowych, które są dostosowane do rodzaju motocykla i preferowanego stylu jazdy (warto pamiętać, że wyścigi na torze są szczególnie męczące dla słuchu). W ofercie znajdziesz m.in.:

  • zatyczki do uszu idealne na wycieczki, wakacje i na autostradzie,
  • zatyczki do uszu idealne na tor lub do jazdy z otwartym kaskiem.

Zatyczki motocyklowe - dopasuj je do siebie

Oferowane przez nas produkty posiadają uniwersalny kształt, który dopasowuje się do budowy ucha. Bardzo dobrze współpracują ze wszystkimi typami kasków motocyklowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zatyczek do uszu na motocykl.

pixel