Quickshiftery

( ilość produktów: 340 )

Quickshifter i jego moc działania


Na motocyklowym torze sportowym każda nowoczesna technologia, która w znaczący sposób może poprawić twoje osiągi pod względem nabierania prędkości i płynnego pokonywania zakrętów, przyjmowana jest z ogromnym aplauzem. Do takich właśnie innowacyjnych rozwiązań należy coraz bardziej popularny wśród właścicieli sportowych motocyklistów Quickshifter. Jak działa i co dzięki niemu zyskujesz, o tym słów kilka.

 

Zmiana biegów przy pomocy Quickshifter


Szukasz sprawdzonych rozwiązań, które pomogą w osiąganiu jeszcze lepszych prędkości na motocyklowym torze sportowym? Jednym z nich jest na pewno użycie Quickshiftera. Dzięki inteligentnemu systemowi masz możliwość zastosowania w motocyklu do sportowego stylu jazdy specjalnych ustawień, które pomogą ci w doskonałym czasie pokonywać kręte trasy. Jeśli uda ci się zamontować w motocyklu Quickshifter, zyskujesz:

 

  • Oszczędność czasu

 

  • Lepszą stabilność maszyny przy nabieraniu prędkości

 

  • Wykorzystujesz silnik na maksimum

 

 

Jak działa Quickshifter

 

Po założeniu bezdotykowego systemu Quickshiftera masz możliwość szybkiej zmiany biegów przy całkowicie  otwartej przepustnicy, a nawet przy pełnym gazie. Kiedy jest wbijany wyższy bieg, nie musisz używać sprzęgła. Quickshifter sam rozpoznaje, że zmiana biegów została uruchomiona. W tym też momencie inteligentny system odcina zapłon, co pozwala na rozładowanie skrzyni biegów i płynne przejście biegu na wyższy. Kiedy bieg zostaje przerzucony, zapłon natychmiast powraca.


Zmiana biegów w motocyklu sportowym przy pomocy użycia Quickshiftera działa jedynie w czasie przechodzenia na wyższe biegi. Jeśli obniżamy biegi, używamy już do tego sprzęgła. Quickshifter nie zmienia też nic w czasie odpalania motocykla.


Kiedy myślisz poważnie o montażu Quickshiftera, warto abyś zapoznał się z dostępnymi na rynku jego opcjami:

 

  • Quickshifter Translogic Intellishift Suzuki GSX-R 600 750 1000 Road/Race

 

  • Quickshifter Translogic Intellishift Kawasaki ZX-6R ZX-10R Road/Race

 

  • Quickshifter Translogic Intellishift Honda CBR 600F 600RR 1000RR Road/Race

 

  • Quickshifter Translogic Intellishift Ducati 748 916 996 998 749 848 899 999 1098 1198 1199 Road/Race

 

  • Quickshifter Translogic Intellishift BMW S1000R / S1000RR Road/Race

 

Możesz też zdecydować się na montaż modułu elektronicznego marki Bazzaz Z-FI TC z kontrolą trakcji i Quickshifterem Yamaha YZF-R6 2008-2016. Urządzenie 3 w 1 daje ci możliwość szybkiego i efektywnego podnoszenia mocy i momentu obrotowego silnika.

pixel