Kominiarki i kołnierze na motor

( ilość produktów: 17 )

Kominiarka motocyklowa - dlaczego warto?

Kominiarka motocyklowa zapewnia komfort termiczny głowy, szyi i okolic, dlatego sprawdza się przede wszystkim w chłodniejsze dni. Kominiarka pełni też funkcję ochronną i higieniczną - oddziela kask od włosów i skóry głowy, przez co nie będzie on wilgotny od potu. W sprzedaży dostępne są też kominiarki termoaktywne, które jeszcze lepiej odprowadzają wilgoć ze skóry, a potem z materiału (dzięki czemu nie jest on później wilgotny). Wiele modeli posiada też w swoim składzie domieszki jonów srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne i antyzapachowe.

W sklepie Legato Motocykle kupisz też wielofunkcyjne kołnierze na motocykl, które chronią szyję przed wiatrem i zimnem. Z kolei latem, kominiarki i kołnierze motocyklowe chronią ciało przed udarem i poparzeniami słonecznymi. Pozwalają na utrzymanie higieny w kasku, dobrą cyrkulację powietrza i szybkie odprowadzenie wilgoci ze skóry i materiału.

Kominiarka na motor - kup w sklepie Legato Motocykle

W sklepie Legato Motocykle znajdziesz kominiarki i kołnierze motocyklowe najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne produkty renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

pixel