Spodnie termiczne

( ilość produktów: 26 )

Spodnie termoaktywne motocyklowe

Spodnie termoaktywne dostarczają maksymalny komfort podczas jazdy na motocyklu - bez nieprzyjemnego uczucia wilgotnej, przepoconej odzieży. Spodnie termoaktywne są wykonane ze specjalnych, syntetycznych włókien, które pochłaniają wilgoć gromadzącą się przy ciele i ekspresowo odprowadzają ją na zewnątrz - nie chłoną wilgoci tak, jak bawełniana koszulka. Dzięki temu, że przylegają bezpośrednio do skóry ciała, ich działanie jest jeszcze skuteczniejsze. Dzięki takiemu odprowadzaniu wilgoci, skóra pozostaje sucha, a ciało zachowuje stałą temperaturę.

W sprzedaży znajdziesz spodnie termoaktywne przeznaczone do użytku w ciepłe, a także chłodne dni. Letnie spodnie termoaktywne posiadają lepszą wentylację, natomiast zimowe spodnie termoaktywne często wzbogacone są materiałami zwiększającymi komfort termiczny.

Spodnie termoaktywne posiadają jeszcze jedną dużą zaletą - ich czas schnięcia po praniu jest wręcz ekspresowy. Dzięki temu z łatwością odświeżysz je między wyjazdami lub w dłuższej przerwie kilkudniowej wyprawy.

Spodnie termiczne na motocykl w sklepie Legato Motocykle

W sklepie Legato Motocykle znajdziesz duży wybór spodni termicznych na motocykl. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne produkty renomowanych producentów. Wśród nich produkty firm Rebelhorn, Brubeck, FOX, Dainese i REV’IT. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

pixel