Pojazd Euro 5+ z podwójną sondą lambda
UWAGA: W zestawie katalizator ACC.077.A1. Zatwierdzony przez E5+ (Rozporządzenie WE-UE 134/2014). Montaż tego układu wydechowego może spowodować zapalenie się kontrolki ostrzegawczej silnika (MIL). W takim przypadku zainstalowanie opcjonalnego kluczyka do wyłączania silnika rozwiąże ten problem.
Zaprojektowany z myślą o poprawie estetyki, brzmienia i osiągów motocykla, wydech typu slip-on Mivv to efekt najwyższej dbałości o design, mający na celu zadowolenie tych, którzy chcą się wyróżnić, nawet poprzez wygląd swojego motocykla.
GP PRO charakteryzuje się częściowo ręcznie wykonanym spawaniem metodą TIG, kompaktową i minimalistyczną konstrukcją oraz agresywnym brzmieniem. Zainspirowany światem wyścigów, wydech posiada zdejmowaną osłonę ochronną, która ukrywa dB-killer. Tłumik posiada charakterystyczne, grawerowane laserowo logo Mivv.
Cechą charakterystycznego korpusu jest czarna stal nierdzewna z efektem szczotkowanego „Black Moon”, uzyskanym dzięki specjalnemu procesowi barwienia, który nadaje produktowi bardziej agresywny wygląd.
| Stan: | Nowy |
| Producent: | Mivv |
| Numer katalogowy części: | K.058.KXBP |




