UWAGA: DOPUSZCZALNE TYLKO Z ZAINSTALOWANYM KATALIZATOREM ACC.045.A1. Montaż tego układu wydechowego bez katalizatora może spowodować zapalenie się kontrolki silnika.
Zaprojektowany z myślą o poprawie estetyki, brzmienia i osiągów motocykla, układ wydechowy typu slip-on Mivv to efekt najwyższej dbałości o design, mający na celu zadowolenie tych, którzy chcą się wyróżnić, również poprzez wygląd swojego motocykla.
Układy wydechowe SR-1 są przeznaczone głównie do motocykli typu superbike i hypernaked. SR-1 dziedziczy całe doświadczenie zdobyte w mistrzostwach świata MotoGP, Moto2 i Moto3. Wykończony z dbałością o szczegóły, gwarantuje poprawę wyglądu i osiągów motocykla.
Ta wersja charakteryzuje się sześciokątnym korpusem z tytanu i karbonową końcówką z wzorem T-will, odporną na wysokie temperatury typowe dla świata wyścigów. W porównaniu z seryjnym układem wydechowym, tytanowy układ SR-1 gwarantuje znaczną redukcję masy.
| Stan: | Nowy |




