Promocja Przecena

REV'IT! Spodnie skórzane Gear 2 kolor Czarny

REV'IT! Spodnie skórzane Gear 2 kolor Czarny
  • REV'IT! Spodnie skórzane Gear 2 kolor Czarny
  • REV'IT! Spodnie skórzane Gear 2 kolor Czarny
Producent: REV'IT!
Kod produktu: FPL025 0011
Tabela rozmiarów
1 545,00 zł Oszczędzasz 42% (655,00 zł).
890,00 zł
/ szt.
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

U nas możesz kupić na raty!

Tabela rozmiarów

RozmiarBIODRADŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA NOGAWKIWZROST
4695-9879-81177-179
4898-10180-82179-181
50101-10481-83180-182
52105-10882-84181-183
54109-11283-85182-184
56112-11684-86183-185
58117-12085-87184-186
RR60121-12486-88185-187
50 Short101-10476-78170-172
52 Short105-10877-79171-179
54 Short109-11278-80172-174
56 Short112-11679-81173-175
48 Long98-10185-87189-191
50 Long101-10486-88190-192
52 Long105-10887-89191-193
54 Long109-11288-90192-194

Jeśli posiadasz kurtkę Ignition 2 prawdopodobnie warto będzie nosić ją z równie wygodnymi i stylowymi spodniami Gear 2. Spodnie posiadają łatwo wypinaną, wodoodporną membranę Hydratex® 3L.
Szybko ją odpinasz i masz swobodny przepływ powietrza podczas letnich dni.
Spodnie Gear 2 oferują ochronę skórzanych spodni z uniwersalnością, najwyższej jakości wodoodpornych spodni tekstylnych. Dostępne w trzech wersjach: standard, krótkiej i długiej.


Materiał zewnętrzny - Dynax mesh, PWR|wax 500D, suede leather, Monaco Performance cowhide, PWR|shell 500D stretch (55% skóra, 44% poliamid, 1% elastan),
Podszewka - 100% poliester.
Wodoodporność - membrana Hydratex® 3L (5000mm H2O).
Oddychalność - membrana Hydratex® 3L (7000g/m2/24hrs).

Ochraniacze - certyfikowane ochraniacze ProLife® na kolanach, kieszenie przygotowane pod ochraniacze bioder TRYONIC Seesoft CE-level 1 type B - version RV01, wzmacniane szwy.
Widoczność - odblaski na łydkach.
Model turystyczny.
Dostosowanie - regulowana szerokość w pasie.
Wentylacja - panele wentylacyjne na nogawkach.
Cechy - krótki i długi zamek pozwalający na połączenie kurtki ze spodniami, elastyczne wstawki na plecach i kolanach, zamki na łydkach, kieszenie na ochraniacze z możliwością dopasowania miejsca ich zamontowania.
Kieszenie - kieszenie zewnętrzne.

Parametry techniczne:
Kolor:
Czarny
Membrana:
Hydratex®
Membrana wypinana:
tak
Podpinka ocieplająca:
Brak
Płeć:
Męskie/Damskie
Slidery:
Nie
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel